mgr Izabela Krzemińska-Woźniak

Dyrektor ds. Pedagogicznych Przedszkola Twórczego „To Tu”

Studia magisterskie z edukacji wczesnoszkolnej ukończyła w Filii Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie, gdzie prze 11 lat pracowała jako nauczyciel akademicki na kierunku Pedagogika. Stworzyła w 2008 roku Studio Zabawy i Twórczego Rozwoju „To Tu" by móc zrealizować swoje pedagogiczne ideały, marzenia i pasje. Obecnie kieruje Niepublicznym Przedszkolem Twórczym i Centrum Edukacyjnym „To Tu”. Szczęśliwa mama Antoniny. Entuzjastka noszenia dzieci w chuście, wszystkiego, co nowe i innowacyjne w pedagogice i nie tylko. Zawsze uśmiechnięta, otwarta na ludzi i świat. Odważnie zmierza przed siebie, nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Ciągle coś robi, czegoś się uczy i szuka nowych wyzwań. Uwielbia zakupy i remonty. Motto życiowe: „Nowy dzień-nowe możliwości!”

mgr Barbara Łusiak- wychowawca w grupie starszaków

Absolwentka Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej oraz Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie na kierunku zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne. Dotychczasowe doświadczenie zdobyła podczas swej 6-letniej pracy z dziećmi w Przedszkolu nr 43 w Bielsku-Białej. Warsztat pracy wzbogacała również uczestnicząc w szeregu szkoleń, warsztatów i seminariów.

Z łatwością nawiązuje kontakt ze swoimi wychowankami. W pracy jest pełna ciekawych pomysłów nakierowanych na rozwój kreatywności i indywidualnych zdolności każdego dziecka. Jest osobą cierpliwą i konsekwentną, dzięki czemu dba nie tylko o sferę edukacyjną przedszkolaków, ale także potrafi dostrzec ich potrzeby emocjonalne.

Prywatnie mama Krzysia i Hani.

mgr Anna Ogar - wychowawca w grupie starszaków

lic. Katarzyna Kotarba - nauczyciel wspomagający w grupie starszaków

mgr Barbara Nieścior - wychowawca w grupie średniaków

Ukończyła studia pedagogiczne o specjalności zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i edukacja przedszkolna, a także studia podyplomowe z zakresu oligofrenopedagogiki oraz arteterapii. Dotychczasowe doświadczenie w pracy z dziećmi zdobyła jako wolontariuszka w domu małego dziecka oraz na półkoloniach dla dzieci i młodzieży. W kontakcie z dziećmi jest cierpliwa oraz dba o dobre samopoczucie każdego podopiecznego. Praca z dziećmi daje jej ogromną radość i satysfakcję. W życiu stara się dostrzegać piękno i dobro w każdym człowieku i sytuacji. Lubi poezję śpiewaną, góry i czekoladę:)

lic. Kinga Błacha - wychowawca w grupie średniaków

Dominika Macura

Pani Dominika pracuje w naszym przedszkolu w kuchni, dbając o to, by dzieci miałe pełne brzuszki. Zawsze uśmiechnięta i pomocna.

W przedszkolu pracuje również grono specjalistów oraz nauczycieli zajęć dodatkowych:

mgr Iwona Tomczyk - psycholog

mgr Iwona Janoszek - oligofrenopedagog, tyflopedagog

mgr Patrycja Szczupak - logopeda

lic. Aneta Żurek - terapeuta integracji sensorycznej

mgr Maria Złoto - rehabilitant, terapeuta integracji sensorycznej, gimnastyka korekcyjna

lic. Anna Wojtyna - nauczyciel języka angielskiego metodą Musical Babies

mgr Marta Śliż - nauczyciel rytmiki